ŚWINKI MORSKIE US TEDDY
HODOWLA "THE PIG"

Artykuły o świnkach morskich

Poniżej prezentujemy listę artykułów opublikowanych na naszym blogu, kliknięcie na tytuł artykułu otwiera go w nowej karcie:

  1. Klatka czy akwarium?
    Decydując się na nabycie świnki morskiej każdy z nas staje przed wyborem lokum i już w tym momencie przeżywa zapewne małą konsternację - co wybrać - klatkę czy akwarium? Biorąc pod uwagę zarówno Wasze dobro, jak i dobro świnek, sporządziłam tabelkę zalet i wad, która pomoże Wam podjąć świadomą decyzję. Znajdziecie tu także informacje dotyczące wielkości i idealnego miejsca dla klatki/akwarium, a także porady w kwestii sprzątania i wyboru podłoża.
  2. Zioła jako suplement diety świnek morskich
  3. Jeżeli macie (lub dopiero planujecie mieć) świnki morskie i króliki i zastanawiacie się, czy będą mogły przebywać w jednej klatce lub pomieszczeniu, to zapoznanie się z treścią owego artykułu jest dla Was czynnością absolutnie niezbędną. Zapraszamy serdecznie!
  4. Czy świnka morska może mieszkać razem z królikiem?
    Zapewne podając swojej śwince trawę, zioła i siano niejednokrotnie zadawaliście sobie pytania: co w nich takiego jest, że świnka tak bardzo lubi je podgryzać? Czy jest to cenne źródło witamin, czy może po prostu świnkowy przysmak? Odpowiedzi znajdziecie w owym artykule. Dowiecie się również, jakimi innymi w pełni naturalnymi suplementami powinniście uzupełniać dietę swoich ulubieńców.Kontakt: katarzyna@swinkamorska.com.pl , maja@swinkamorska.com.pl
Uwaga! Wszystkie treści znajdujśce się na stronie są chronione prawem autorskim.